Carburateur C1M-S203A geschikt voor Stihl bladblazers BG 86 en SH 86 – duurzaam en perfect passend onderdeel
Deze carburateur type C1M-S203A is speciaal ontworpen voor de Stihl BG 86 en SH 86 bladblazers met tweetakt benzinemotor. De carburateur regelt de brandstoftoevoer naar de motor en zorgt daarmee voor een goede verbranding, snelle start en stabiele werking van de machine.
Dankzij de precieze afstelling en pasvorm is dit onderdeel perfect geschikt als vervanging van de originele carburateur. Hierdoor presteert je bladblazer weer als nieuw.
De carburateur is compleet voorgemonteerd en klaar voor directe installatie. Ideaal bij slijtage, startproblemen, onregelmatig toerental of brandstoflekkage.
✅ Kenmerken en voordelen:
✅ Geschikt voor Stihl BG 86 en SH 86
✅ Voor tweetakt benzinemotoren
✅ Zorgt voor optimale menging van brandstof en lucht
✅ Helpt bij makkelijk starten en stabiel stationair draaien
✅ Eenvoudige montage zonder afstellen
✅ Gemaakt van slijtvaste materialen voor langdurig gebruik
✅ Weegt slechts 136 gram – compact en licht
✅ Past op de volgende Stihl machines:
✅ Stihl BG 86 bladblazer (alle bouwjaren)
✅ Stihl SH 86 zuig-/blaasmachine (alle uitvoeringen)
Ook toepasbaar bij machines waar een C1M‑S203A carburateur standaard gemonteerd is. Controleer bij twijfel altijd de oude carburateurcode.
Samenvatting
Deze carburateur voor Stihl BG 86 en SH 86 is de perfecte keuze voor wie een versleten of slecht werkende carburateur wil vervangen. ✅ Eenvoudig te monteren, direct passend en zorgt voor optimale prestaties van jouw bladblazer of zuigmachine.